teisipäev, 16. august 2011

Müts pojale

Ilm hakkab tasapisi jahedamaks minema, mõned päevad tagasi paistis , et sügis on käes. Hetkel väljas jälle 28 kraadi sooja. igatahes müts sai valmis, vaja läheb seda niikuinii.

Kasutasin Capri puuvillast lõnga ja heegelnõela nr 3.

13. august pidasime poja teist sünnipäeva, üde oli oma lastega ja uue fotokaga külas. Uus aparaat sai igast kandist ära proovitud, lähivõtted, kaugvõtted jne. Lasin kõik oma hetkel müügis olevad esemed uuesti üle pildistada. No vahe on ikka suur sees , kas pilt on tehtud minu seebikarbiga või korraliku aparaadiga.
Tegin pojale sünnipäevaks väikse kohupiimatordi, pildi tellisin Suhkrukunstist. Kohupiimamassi segasin kokku kohupiimast , toorjuustust ja vahukoorest vahele maasikaid. Muretesin ekstra tordipritsi ja lasin tordi küljed sellega üle. Algul muretsesin kas kohupiimamass läheb kõvemaks, või vajub külgedelt maha. Muretsemiseks ei olnud põhjust , lauale viisin igati korraliku kohupiimatordi. Tellisin veel suhkrumassi , millest lõikasin poisi nime ja nr 2 välja. Mass mulle ei meeldinud , lõhnas nagu plastiliin ja määris käsi.

Panin kingipakki ka väikse omatehtud pärdiku, kasutasin selle tegemiseks akrüüllõnga jääke. Heegelnõel nr 4.


Uus pitssall´on juba paar nädalat varrastel, kuid suvel nii kiired ajad sissetegemistega , mõni päev ei jõuagi vardaid pihku haarata. Sall on lumivalge ja kasutasin vesiroosi mustrit.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Kaks tekki ristseteks